AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!
 1. Armydance prednovogodišnja žurka 28.12.2019.

  Pozivamo sve clanove, saradnike i prijatelje plesne skole Armydance na zurku- plesno vece u subotu 28. decembra, da zajedno ispratimo 2019. godinu 🙂 Kao i do sada, ocekuje vas vesela i opustena atmosfera, puno druzenja i dobre muzike. Ko zeli, moze da ponese nesto od hrane i pica po izboru....
 2. Početak rada plesne škole, sezona 2019-2020.

  Dobrodošli u novu plesnu sezonu škole Armydance! Počinjemo sa radom u četvrtak 5. septembra u 19h, na adresi Mije Kovačevića 7b (studentski dom“Karaburma“). Prvi čas je besplatan! Sve dodatne informacije možete dobiti na br. tel 0641534081. Vidimo se 🙂
 3. Plešite sa nama u novoj godini

  Novu plesnu godinu počinjemo 15. januara (utorak) od 19h na poznatom mestu. Poziv za ples važi za sve koji imaju  želju , hrabrost i volju da zaplešu. Za one koji plešu sa nama već nekoliko godina želimo da nauče više i da osvoje još neosvojene plesne podijume. Pozivamo i one...
 4. Novogodišnji bal pod maskama 31.12.2018.

  DOČEKAJMO ZAJEDNO NOVU 2019. GODINU UZ PLES, MASKE i ŠAMPANJAC! U čarobnoj noći neće biti bitno odakle dolazimo, koji jezik govorimo, koliko godina imamo, kako izgledamo… svako će postati deo slagalice koja kreira sliku druženja, plesa i radosti! Organizatori, tim Velika Plesna Žurka i Dorćol Platz, sa saradnicima će se potruditi da...
 5. Upis novih polaznika u novembru

  Upis novih polaznika u novembru! Za one koji su se predomišljali, sada je pravo vreme da nam se pridruže  Termini za časove standardnih i latino plesova su: utorak/četvrtak i subota/nedelja od 19h, adresa Mije Kovačevića 7 ponedeljak/petak 21h, Resavska 28 Vaš prvi čas je besplatan! Dobrodošli!

KONTAKT I LOKACIJA:

 • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
 • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
 • ADRESE:
  • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
  • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI