AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Plešite sa nama u novoj godini

Novu plesnu godinu počinjemo 15. januara (utorak) od 19h na poznatom mestu. Poziv za ples važi za sve koji imaju  želju , hrabrost i volju da zaplešu. Za one koji plešu sa nama već nekoliko godina želimo da nauče više i da osvoje još neosvojene plesne podijume. Pozivamo i one koji su pokušali pa odustali da krenu ponovo i ovog puta budu uspešniji. Radujemo se novim licima, … Očekujemo vas na istim mestima i po istom rasporedu časova. Pridružite nam se i budite deo priče koja traje već 23 godine…

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI