AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Novogodišnji bal pod maskama 31.12.2018.

DOČEKAJMO ZAJEDNO NOVU 2019. GODINU UZ PLES, MASKE i ŠAMPANJAC! U čarobnoj noći neće biti bitno odakle dolazimo, koji jezik govorimo, koliko godina imamo, kako izgledamo… svako će postati deo slagalice koja kreira sliku druženja, plesa i radosti! Organizatori, tim Velika Plesna Žurka i Dorćol Platz, sa saradnicima će se potruditi da ovaj doček bude drugačiji i nesvakidašnji, i da vam dugo ostane u lepom sećanju. Uz neograničeno piće i klopu, veliki plesni podijum, muziku za ples i đuskanje, poklone, biće ovo nezaboravna noć igre, smeha i uživanja! Dress code: Očekujemo vašu kreativnost u izboru maski i kostima. Tema je Karneval pod maskama u Veneciji ali upotpunjen plesnim kostimima svih epoha i svih plesnih stilova: od čarlstona, tvista, preko šarenog disko stila 70-tih i 80-tih godina, do današnjih modernih plesova. Nadamo se da će se tu naći i poneki folkloraš, trbušna ili flamenko plesačica, dama u krinolini… ideja je bezbroj, na vama je samo da odaberete! Naravno ko želi može doći i u klasičnoj elegantnoj garderobi i zablistati uz valcer i šampanjac u ponoć… Uz kreativne maske, kostime i ples sigurni smo da ćemo napraviti jedinstveno lep događaj jer ga zajedno stvaramo. Venecijanski karneval datira iz davnog 12. veka i bio je jedinstvena prilika da njegovi učesnici, bez obzira na bilo kakvu pripadnost, uspostave kontakt, druže se i zabave,bez straha da će prekršiti važeće moralne norme. U srednjovekovnoj Veneciji, tokom karnevala mešale su se sve klase i slojevi stanovništva u masovnoj zabavi u kojoj se zbog maski nisu raspoznavali identiteti posetilaca i njihovo ponašanje je bilo mnogo slobodinije nego obično. Dolazak gostiju od 21-22 h Hrana i piće (raznovrstan ketering): neograničeno Cena karte: 3.000 dinara All Inclusive Mesto događaja: Dorćol Platz, Dobračina 59, Beograd Info i prodaja karata: 064 153 4081 – Ranko Dobrodošli! O organizatorima: Velika Plesna Žurka je zajednički projekat 5 rekreativnih plesnih škola: Army dance, Sokolsko društvo Beograd Matica, Naturally Dance, You Dance i UV Dance, sa idejom da se poveže što više plesnih škola i da se pruži mogućnost plesačima da plešu sve plesne stilove na jednom mestu. Šaljemo poruku međusobne saradnje, poštovanja i podrške. Pozivamo sve zainteresovane da nam se priključe kako u organizaciji dočeka, tako i u mnogim narednim događajima koje planiramo u Novoj 2019. Godini.

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI