AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Veliko plesno krstarenje petak 29.jun 2018.

Nakon skoro godinu dana sledi Velika Plesna Žurka uz zabavu na brodu i KRSTARENJE rekama Beograda❗ 🚢 💃 ♥ 🍷🍹 Osetite miris reke dok plešete uz zvuke najlepših pesama uživajući u pogledu na grad sa broda koji plovi. Razmrdaćemo se uz razne latino, standard preko karipskih vrelih i senzualnih plesnih melodija! Pripremite se za nezaboravno KRSTARENJE uz Veliku Plesnu Žurku!!! 😃 ♥ 💃 🎶 🇷🇸 Cena karte za PLESNO KRSTARENJE je 600 dinara. Prodaja i rezervacija na br telefona 0641534081.   Dobrodosli!

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI