AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Upis novih clanova!

Vas prvi cas je besplatan 🙂 Dobrodosli!
 1. 30. januara 2018.

  martina

  Ovu želju možete ispuniti!
  Zaplešite u plesnoj školi Army dance standardne i latino plesove +narodna kola. Upis novih početnih grupa: Utorkom, cetvrtkom, subotom i nedeljom od 19h u Mije Kovačevića 7; Ponedeljkom i sredom u 21h u Resavskoj 28. Cena je 2500 dinara mesecno. Za studente,ucenike i parove 2000 dinara. AKCIJA prvi mesec samo 1000 dinara! Samo kod nas jedna clanarina obuhvata NEOGRANICEN broj dolazaka u okviru navedenih termina… Ples je jedina situacija i mesto gde se prvo grlite pa se onda upoznajete. Ne verujte već proverite i probajte… Dobrodošli!

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

 • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
 • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
 • ADRESE:
  • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
  • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI