AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Velika Plesna Žurka na Savskoj promenadi – uz plesne radionice 8.9.2017.

Tim Velike Plesne Žurke vam poklanja zanimljiv plesni doživljaj na Savskoj promenadi! BESPLATNI PLESNI PROGRAM ZA SVE u petak 08. septembra trajaće od 18:00 do 23:00: – od 18h radionica plesnog programa za decu – od 19h radionice popularnih plesova za odrasle – od 20-23h Velika Plesna Žurka Iskoristite priliku da se upoznate sa različitim plesovima i rasplešete uz desetinu različitih plesnih ritmova! Vidimo se na Savskoj promenadi! Nasmejano i razigrano plesno veče želi vam tim Velike Plesne Žurke! P.S. Na raspolaganju je besplatan parking.

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI