AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Velika Plesna Žurka / Dorćol Platz / petak 17.08.2018.

U petak 17. avgusta sledi Velika Plesna Žurka uz zabavu na ogromnom podijumu za ples! Razmrdaćemo se uz razne plesne melodije od latino, standarda, tanga preko karipskih vrelih i senzualnih! Pripremite se za nezaboravnu ŽURKU u Dorćol Platzu!!! Dress code: Summer Chic Letnji šik fazon vas zove u Dorćol Platz! 🌞⛱🍸🍹👒💞🎵 Mole se svi posetioci da ne unose piće i hranu u klub! Pozovite svoje prijatelje, jer sledi sjajna Velika Plesna Žurka! Uz pokroviteljstvo Dorćol Platza, ovaj plesni događaj omogućio vam je tim Velike Plesne Žurke: Armydance – Plesna škola, Plesni klub You Dance, Plesna Škola Sokolskog Društva Beograd Matica, UV Dance Naturally Dance plesna škola, Ulaz – 250 dinara Dobrodošli!

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI