AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Velika Plesna Žurka / Đuskanje / Dorćol Platz / 05. decembar 2017.

Dobro došli na Veliku Plesnu Žurku – Đuskanje u Dorćol Platzu!!! Kao i do sad veče će vam ulepšati zvuci omiljenih plesova RUMBA ČAČAČA ENGLESKI i BEČKI VALCER DŽAJV FOKSTROT TANGO SALSA BAĆATA KIZOMBA DISKO MERENGE LATINOS itd. Pridružite nam se ponovo u klubu Dorćol Platz na ogromnom podijumu za ples! Mole se svi posetioci da ne unose piće i hranu u klub! Očekuje vas kao i do sada – Sjajna Velika Plesna Žurka! Ulaz – 250 dinara Svi plesovi, sve plesne škole na jednom mestu! Plešimo zajedno! Uz pokroviteljstvo Dorćol Platza, ovaj plesni događaj omogućio vam je tim Velike Plesne Žurke: Naturally Dance, UV Dance, You Dance, Army Dance i Sokolsko društvo „Beograd“ Matica.

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI