AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Velika Plesna Žurka / 30. Jubilej / Dorćol Platz / 07.novembar

Dragi Prijatelji, Polaznici, Kolege i ostali Plesači, Dobro došli na jubilarnu 30-u Veliku Plesnu Žurku❗ ♥ 🍷🍹 🌅 💃🎶 🎇 👒 Pridružite nam se ponovo u klubu Dorćol Platz na ogromnom podijumu za ples. Kao i do sad veče će vam ulepšati zvuci omiljenih plesova RUMBA ČAČAČA ENGLESKI i BEČKI VALCER DŽAJV FOKSTROT TANGO SALSA BAĆATA KIZOMBA DISKO MERENGE LATINOS itd. 🙂 Mole se svi posetioci da ne unose piće i hranu u klub! Očekuje vas kao i do sada – Sjajna Velika Plesna Žurka! Ulaz – 250 dinara Svi plesovi, sve plesne škole na jednom mestu! Plešimo zajedno! Uz pokroviteljstvo Dorćol Platza, ovaj plesni događaj omogućio vam je tim Velike Plesne Žurke: UV Dance, You Dance, Army Dance, Sokolsko društvo „Beograd“ Matica i Naturally Dance. Dobrodošli!

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI