AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Standardni i latino plesovi za početnike

Nove početne grupe za standardne i latino plesove počinju sa radom! Mije Kovačevića 7b (Studentski dom „Karaburma“)- termini su subota i nedelja od 21h, a prvi čas će se održati u SUBOTU, 2. marta u 21h. Štrosmajerova 3 (Dom vazduhoplovstva Zemun)- termini su ponedeljak i petak od 20h, a prvi čas će se održati u PONEDELJAK, 4. marta u 20h. Zaplešite sa nama! Dobrodošli!

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI

  1. Zumba

    Zumba fitness je trenutno najpopularniji dance-fitness program u svetu, a inspirisan...