AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Prednovogodisnje Svecano plesno vece

Jeste li spremni za Prednovogodišnje Svečano Plesno Veče u Domu Vojske Srbije? Dress code: obavezna elegantna-večernja garderoba! 🙂 Kartu po ceni od 500 dinara (uračunata konzumacija u vrednosti 300 dinara) možete rezervisati pozivom na broj 0641534081 Ranko. Kao i do sad veče će vam ulepšati zvuci omiljenih plesova RUMBA ČAČAČA ENGLESKI i BEČKI VALCER DŽAJV FOKSTROT TANGO SALSA BAĆATA KIZOMBA DISKO MERENGE LATINOS itd. Uživajte u veseloj atmosferi, uz odličnu muziku, na velikom podijumu za ples! Svi plesovi, sve plesne škole na jednom mestu! Plešimo zajedno! Dobrodošli!

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI