AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Plesno vece-ZURKA!

Pridružite nam se na plesnim večerima koje ćemo organizovati svake nedelje u studentskom domu „Karaburma“! Očekuje vas prijatna atmosfera, lepa muzika i dobro raspoloženje 🙂 Termini za januar i februar su: 18.1, 25.1, 8.2, 15.2, 22.2, sa početkom u 21h. Ulaz je slobodan! U subotu, 31. januara pravimo jedinstvenu žurku gde predstavljamo sve plesove: dancehall, reggaeton, hip-hop, breakdance, salsa, bachata i još… Početak je u 21.00h, a ulaz je takodje slobodan! Povedite prijatelje i zaplešite sa nama!

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI

  1. Zumba

    Zumba fitness je trenutno najpopularniji dance-fitness program u svetu, a inspirisan...