AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Plesna noc u mikseru vol. 9!

Pozivamo sve plesne škole i plesače da uživaju u jedinstvenom plesnom ambijentu! Svi plesovi, sve plesne škole na jednom mestu! Plešimo zajedno, u utorak 25.oktobra! Atraktivan prostor Miksera sa ogromnim podijumom za ples pružiće vam nesvakidašnju zabavu koju ne smete propustiti! Očekuje vas kao i do sada sjajna plesna žurka! Uz pokroviteljstvo Miksera, ovaj plesni događaj omogućio vam je tim Velike Plesne Žurke: Army Dance, UV Dance, You Dance, Sokolsko društvo „Beograd“ Matica i Naturally Dance. Ulaz – 200 dinara Garderoba – besplatna Dobrodošli!

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI