AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Plesna noc u Mikseru vol.8!

Pozivamo sve plesne škole i plesače da uživaju u jedinstvenom plesnom ambijentu! Svi plesovi, sve plesne škole na jednom mestu! Plešimo zajedno! Atraktivan prostor Miksera sa ogromnim podijumom za ples pružiće vam nesvakidašnju zabavu koju ne smete propustiti! Očekuje vas kao i do sada sjajna plesna žurka! Uz pokroviteljstvo Miksera, ovaj plesni događaj omogućio vam je tim Velike Plesne Žurke: Army Dance, UV Dance, You Dance, Sokolsko društvo „Beograd“ Matica i Naturally Dance. Ulaz – 200 dinara Garderoba – besplatna Dobrodošli! https://www.facebook.com/events/1793648590892502/

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI