AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Kurs plesa za ZA APSOLVENTE u maju!

U saradnji sa Savezom studenata Beograda plesna škola Army dance nudi apsolventima jedinstven kurs plesa u toku meseca maja, a u sklopu priprema za apsolventsko veče. Časovi plesa će se održavati u velikoj sali studentskog doma Karaburma ponedeljkom, sredom i petkom od 22h. Početak kursa je u SREDU 4.maja. Mesečna članarina je 50% od redovne i iznosi 1000 dinara. Prvih 5 prijavljenih devojaka i momaka dobijaju GRATIS! INFO: 064/153-4081 Broj i izbor plesova je prilagođen i odgovara muzici koja će biti na proslavi apsolventske večeri. Plesna škola dugo godina sarađuje sa studentskim organizacijama, a veliki broj studenata je kod nas naučio da pleše… DOBRODOŠLI!

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI