AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

***JESEN NA ZEMUNSKOM KEJU***

Pridruzite nam se na veseloj manifestaciji u organizaciji opstine Zemun i plesne skole ARMYDANCE! U petak 3.10.2014. u 17h ocekuju vas nastupi plesnih parova i grupa: standardni i latino plesovi, hip-hop, breakdance, trbusni ples, regeton, argentinski tango, i za kraj, nastup iznenadjenja 😉 Druzicemo se na letnjoj pozornici Zemunskog keja, kod restorana Venecija(preko puta OS „Lazar Savatic“), svi su pozvani! Dobrodosli!

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI