AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Humanitarni bal u Ruskom domu

Povodom dvestote godišnjice Borodinske bitke i pobede Rusije u Otadžbinskom ratu 1812. godine, Karić fondacija, Ambasada Rusije u Srbiji, Ruski dom i Klub ljubitelja vina “Krokan” večeras su upriličili dobrotvorni bal u Beogradu. Pod pokroviteljstvom predsednika Republike Srbije Tomislava Nikolića, u prostorijama Ruskog doma na humanitarnom balu prikupljena su sredstva za onkološko odeljenje Centralne bolnice u Kosovskoj Mitrovici.

Pored predsednice Karić fondacije Milanke Karić, balu su prisustvovale i broje poznate ličnosti iz svih sfera javnog života. Učesnici humanitarnog bala bili su i Neda Ukraden, Leontina Vukomanović, Verica Rakočević, Buba Miranović, Vladimir Božović, Tatjana Olujić i Danica Karić.

U programu je učestvovao orkestar “Stanislav Binički” pod upravom dirigenta Pavla Medakovića, a voditelji svečane priredbe bili su Danijela Pantić i Vanja Bulić.

Učešće na ovom humanitarnom plesnom balu uzeli su i parovi plesne škole Army Dance, na čelu sa Rankom Prodanovićem.

Pogledajte deo fotografija sa Humanitarnog bala:

[nggallery id=22]

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI

  1. Zumba

    Zumba fitness je trenutno najpopularniji dance-fitness program u svetu, a inspirisan...