AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Bečki bal u Beogradu

U subotu 6. oktobra, u svečanoj atmosferi, Beograđanima je dočarana tradicija elitnih bečkih balova, a prestonica je organizacijom svog prvog Bečkog bala svrstana među brojne svetske metropole koje neguju tu tradiciju.

Ova manifestacija godinama je deo kulturne ponude velikih svetskih metropola, a ove godine Beograd im se pridružio zaslugom bečelije srpskog porekla Darka Miloradovića.

Među pokroviteljima prvog Bečkog bala u Beogradu su visoke političke ličnosti među kojima i gradonačelnik Beča Mihael Hojpl, predsednica austrijskog parlamenta Barbara Pramer, državni sekretar u Ministarstvu finansija Austrije Andreas Šider, predsednik parlamentarne grupe prijateljstva Austrije i Srbije Johan Maier, predsednica Privredne komore Austrije Brigite Jank, budući ambasador austrije u Beogradu Johanes Ajgner.

Osim zvanica iz javnog života, luksuznih toaleta, bogatog jelovnika i plesa, ovaj „bal nad balovima“ obogaćen je zvucima čuvenog „Opernbal“ orkestra i nastupima vrhunskih umetnika.

Plesna škola ARMY DANCE i njeni plesni parovi uzela su svoje učešće na ovom svojevrsnom svetski poznatom balskom spektaklu. Naša plesna škola ima dugogodišnje iskustvo i tradiciju u organizovanju Oficirskih balova, koji su se održavali do 2006. godine. Detaljnije možete pogledati ovde.

Ovaj balski spektakl probudio je ponovo svest o balovima, pa su neke internet stranice i TV redakcije počele da detaljnije upoznaju građanstvo o fenomenu balova, načinu pripreme za bal i atmosferi balskih večeri.

Pogledajte priloge MONDO TV internet portala o pripremi za bal i Tanjuga o Bečkom balu u Beogradu.

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI

  1. Zumba

    Zumba fitness je trenutno najpopularniji dance-fitness program u svetu, a inspirisan...