AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!
 1. Upis novih polaznika u novembru

  Upis novih polaznika u novembru! Za one koji su se predomišljali, sada je pravo vreme da nam se pridruže  Termini za časove standardnih i latino plesova su: utorak/četvrtak i subota/nedelja od 19h, adresa Mije Kovačevića 7 ponedeljak/petak 21h, Resavska 28 Vaš prvi čas je besplatan! Dobrodošli!
 2. Velika Plesna Žurka / Dorćol Platz / petak 17.08.2018.

  U petak 17. avgusta sledi Velika Plesna Žurka uz zabavu na ogromnom podijumu za ples! Razmrdaćemo se uz razne plesne melodije od latino, standarda, tanga preko karipskih vrelih i senzualnih! Pripremite se za nezaboravnu ŽURKU u Dorćol Platzu!!! Dress code: Summer Chic Letnji šik fazon vas zove u Dorćol Platz!...
 3. Veliko plesno krstarenje petak 29.jun 2018.

  Nakon skoro godinu dana sledi Velika Plesna Žurka uz zabavu na brodu i KRSTARENJE rekama Beograda❗ 🚢 💃 ♥ 🍷🍹 Osetite miris reke dok plešete uz zvuke najlepših pesama uživajući u pogledu na grad sa broda koji plovi. Razmrdaćemo se uz razne latino, standard preko karipskih vrelih i senzualnih plesnih melodija! Pripremite...
 4. Velika plesna zurka Dorcol Platz 11.4.2018.

  Dobro došli na Veliku Plesnu Žurku u Dorćol Platzu!!! I ovog puta, pružamo tvojim stopalima zabavu na ogromnom podijumu za ples! Razmrdaćeš ih uz razne plesne melodije od latino i standarda, preko karipskih vrelih i senzualnih! Pripremi se za nezaboravnu ŽURKU u Dorćol Platzu❗😃 ♥ 💃 🎶 Mole se svi...

KONTAKT I LOKACIJA:

 • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
 • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
 • ADRESE:
  • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
  • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI