AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!
 1. Velika plesna zurka Dorcol Platz 11.4.2018.

  Dobro došli na Veliku Plesnu Žurku u Dorćol Platzu!!! I ovog puta, pružamo tvojim stopalima zabavu na ogromnom podijumu za ples! Razmrdaćeš ih uz razne plesne melodije od latino i standarda, preko karipskih vrelih i senzualnih! Pripremi se za nezaboravnu ŽURKU u Dorćol Platzu❗😃 ♥ 💃 🎶 Mole se svi...
 2. Razigrajmo promenadu, u susret prolecu!

  Tim Velike Plesne Žurke poklanja građanima i građankama manifestaciju: Razigrajmo Promenadu, u susret proleću! 🌸 💃 💕 😃 🎶 👣 Subota 31.03 2018. kod tramvajskog mosta 🌉 vas očekuje sledeće: U prvom delu manifestacije od 11:00 časova, organizujemo PLESNE RADIONICE ZA DECU, za koje smo pripremili slatkiše i osveženje! 🍭...
 3. Velika plesna zurka 23.1.2018.

  Dobro došli na prvu Veliku Plesnu Žurku – Đuskanje u Dorćol Platzu u 2018. godini!!! Ovog utorka u januaru pružamo tvojim stopalima Đuskanje na ogromnom podijumu za ples! Razmrdaćeš ih uz razne plesne melodije od Diznijevih i džezi hitova, preko karipskih vrelih i senzualnih! Pripremi se za nezaboravno Đuskanje u...
 4. НОВОГОДИШЊИ БАЛ 31.12.2017.

  ДОБРОДОШЛИ НА ВЕЛИЧАНСТВЕН И СВЕЧАН ДОЧЕК НОВЕ ГОДИНЕ! Драги пријатељи, позивамо вас да заједно и на најлепши начин отплешемо у Нову 2018. годину. Ово је позив за све љубитеље плеса, плесаче, плесне школе и клубове. Ово је позив за све оне којима је плес живот, који поштују и разумеју културу...

KONTAKT I LOKACIJA:

 • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
 • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
 • ADRESE:
  • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
  • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI