AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!
 1. Plešite sa nama u novoj godini

  Novu plesnu godinu počinjemo 15. januara (utorak) od 19h na poznatom mestu. Poziv za ples važi za sve koji imaju  želju , hrabrost i volju da zaplešu. Za one koji plešu sa nama već nekoliko godina želimo da nauče više i da osvoje još neosvojene plesne podijume. Pozivamo i one...
 2. Novogodišnji bal pod maskama 31.12.2018.

  DOČEKAJMO ZAJEDNO NOVU 2019. GODINU UZ PLES, MASKE i ŠAMPANJAC! U čarobnoj noći neće biti bitno odakle dolazimo, koji jezik govorimo, koliko godina imamo, kako izgledamo… svako će postati deo slagalice koja kreira sliku druženja, plesa i radosti! Organizatori, tim Velika Plesna Žurka i Dorćol Platz, sa saradnicima će se potruditi da...
 3. Upis novih polaznika u novembru

  Upis novih polaznika u novembru! Za one koji su se predomišljali, sada je pravo vreme da nam se pridruže  Termini za časove standardnih i latino plesova su: utorak/četvrtak i subota/nedelja od 19h, adresa Mije Kovačevića 7 ponedeljak/petak 21h, Resavska 28 Vaš prvi čas je besplatan! Dobrodošli!
 4. Velika Plesna Žurka / Dorćol Platz / petak 17.08.2018.

  U petak 17. avgusta sledi Velika Plesna Žurka uz zabavu na ogromnom podijumu za ples! Razmrdaćemo se uz razne plesne melodije od latino, standarda, tanga preko karipskih vrelih i senzualnih! Pripremite se za nezaboravnu ŽURKU u Dorćol Platzu!!! Dress code: Summer Chic Letnji šik fazon vas zove u Dorćol Platz!...

KONTAKT I LOKACIJA:

 • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
 • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
 • ADRESE:
  • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
  • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI