AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Velika plesna zurka!

Živeo ples! Sa zadovoljstvom i ponosom vam predstavljamo plesni događaj koji je Beograd dugo čekao. Dobrodošli na Veliku plesnu žurku! Svi plesovi  i sve plesne škole na jednom mestu! Plešući zajedno dočekajmo proleće  u klubu Mikser House 22.marta od 20 do 24h. Naša je želja da se družimo i plešemo i pozivamo sve plesače i sve ljubitelje plesa da nam se pridruže. Organizatori su 5 plesnih škola, You dance, UV dance, Naturally dance, Sokolsko društvo Beograd i Army dance . Prvi put se dešava da se plesne škole udružuju oko jedne ideje- promocije plesa. Naša poruka je da se ne delimo po tome ko je iz koje škole, ili koji ples pleše već da poštujemo jedni druge, saradjujemo, družimo se i učinimo plesnu scenu Beograda još lepšom. Vidimo se! https://www.facebook.com/Velika-Plesna-%C5%BDurka-1686008151673638/

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI