AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Velika plesna zurka IMAGO 23. jun 2017.

Dobrodošli na još jednu  Veliku Plesnu Žurku u petak 23. juna od 20-24h! SALSA BACHATA KIZOMBA RUMBA CHACHACHA JIVE FOXTROT TANGO ARGENTINO DISCO MERENGUE ENGLESKI i BEČKI VALCER SA SA LATINOS Ovog puta se selimo u IMAGO- Centar urbane kulture, Decanska 14.  Očekuje vas muzički spektakl i sjajna plesna žurka! Svi plesovi, sve plesne škole na jednom mestu! Plešimo zajedno!

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI

  1. Zumba

    Zumba fitness je trenutno najpopularniji dance-fitness program u svetu, a inspirisan...