AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Velika plesna zurka Dorcol Platz 19.4.2017.

Dobrodošli na veselu i prolećnu SALSA BACHATA RUMBA CHACHACHA JIVE KIZOMBA FOXTROT TANGO DISCO MERENGUE SAMBA ENGLESKI i BEČKI VALCER Veliku Plesnu Žurku!!! Pozivamo ljubitelje plesa i plesače iz svih škola da svojim prisustvom podrže i uveličaju ovaj događaj! Klub Dorćol Platz sa ogromnim podijumom za ples pružiće Vam nesvakidašnju zabavu koju ne smete propustiti! Očekuje vas muzički spektakl i sjajna plesna žurka! Uz pokroviteljstvo Dorćol Platza, ovaj plesni događaj omogućio vam je tim Velike Plesne Žurke: UV Dance, You Dance, Army Dance, Sokolsko društvo „Beograd“ Matica, i Naturally Dance. Ulaz – 250 dinara, pocetak u 20.00h Svi plesovi, sve plesne škole na jednom mestu! Plešimo zajedno! Dobrodošli!

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI

  1. Zumba

    Zumba fitness je trenutno najpopularniji dance-fitness program u svetu, a inspirisan...