AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Velika plesna zurka Dorcol Platz 11.4.2018.

Dobro došli na Veliku Plesnu Žurku u Dorćol Platzu!!! I ovog puta, pružamo tvojim stopalima zabavu na ogromnom podijumu za ples! Razmrdaćeš ih uz razne plesne melodije od latino i standarda, preko karipskih vrelih i senzualnih! Pripremi se za nezaboravnu ŽURKU u Dorćol Platzu❗😃 ♥ 💃 🎶 Mole se svi posetioci da ne unose piće i hranu u klub! Očekuje vas Sjajna Velika Plesna Žurka! Ulaz – 250 dinara Uz pokroviteljstvo Dorćol Platza, ovaj plesni događaj omogućio vam je tim Velike Plesne Žurke: Naturally Dance, UV Dance, You Dance, Army Dance i Sokolsko društvo „Beograd“ Matica. Dobrodošli!

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI