AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Velika plesna zurka 23.1.2018.

Dobro došli na prvu Veliku Plesnu Žurku – Đuskanje u Dorćol Platzu u 2018. godini!!! Ovog utorka u januaru pružamo tvojim stopalima Đuskanje na ogromnom podijumu za ples! Razmrdaćeš ih uz razne plesne melodije od Diznijevih i džezi hitova, preko karipskih vrelih i senzualnih! Pripremi se za nezaboravno Đuskanje u Dorćol Platzu❗😃 ♥ 💃 🎶 Mole se svi posetioci da ne unose piće i hranu u klub! Očekuje vas Sjajna Velika Plesna Žurka! Ulaz – 250 dinara Uz pokroviteljstvo Dorćol Platza, ovaj plesni događaj omogućio vam je tim Velike Plesne Žurke: Naturally Dance, Army Dance, You Dance, Sokolsko društvo „Beograd“ Matica i UV Dance. Dobrodošli!

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI

  1. Zumba

    Zumba fitness je trenutno najpopularniji dance-fitness program u svetu, a inspirisan...