AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Velika plesna zurka 11. novembra- Dorcol Platz!

Pozivamo sve ljubitelje SALSA BACHATA RUMBA CHACHACHA JIVE KIZOMBA FOXTROT TANGO DISCO MERENGUE SAMBA ENGLESKI i BEČKI VALCER plesova i plesače iz svih škola, da svojim prisustvom podrže i uveličaju ovaj događaj! Klub Dorćol Platz sa ogromnim podijumom za ples pružiće Vam nesvakidašnju zabavu koju ne smete propustiti! Očekuje vas muzički spektakl i sjajna plesna žurka! Program: 19-20h – plesna radionica Engleskog valcera 20-24h – Velika Plesna Žurka Uz pokroviteljstvo Dorćol Platza, ovaj plesni događaj omogućio vam je tim Velike Plesne Žurke: Army Dance, UV Dance, You Dance, Sokolsko društvo „Beograd“ Matica i Naturally Dance. Ulaz – 200 dinara Svi plesovi, sve plesne škole na jednom mestu! Plešimo zajedno! Dobrodošli!

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI