AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Razigrajmo promenadu, u susret prolecu!

Tim Velike Plesne Žurke poklanja građanima i građankama manifestaciju: Razigrajmo Promenadu, u susret proleću! 🌸 💃 💕 😃 🎶 👣 Subota 31.03 2018. kod tramvajskog mosta 🌉 vas očekuje sledeće: U prvom delu manifestacije od 11:00 časova, organizujemo PLESNE RADIONICE ZA DECU, za koje smo pripremili slatkiše i osveženje! 🍭 🍬 Drugi deo programa od 12:00 rezervisan je za PLESODROM ZA TREĆE DOBA, gde pozivamo sve ljubitelje igre i plesa (55+ godina) da se u paru ogledaju na rekreativnom takmičenju u 5 plesova. Prijave u plesnim školama organizatora ili do 12:00 na licu mesta. Takmičare ocenjuje komisija tima VPŽ. Za prva tri mesta obezbedjena su odličja, a ostali učesnici dobijaju zahvalnice. 🏆 Nakon takmičenja PLEŠEMO U SUSRET PROLEĆU sa odabranom muzikom 5 DJ MAJSTORA za PLESNE ŽURKE uz podelu cveća damama na Promenadi. 🌸 💃 Dobrodošli! Pozovite prijatelje i ZAPLEŠITE NA PROMENADI 💕 😃 🎶 👣

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI