AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Pocetak rada plesne skole

Kao i svakog septembra, pozivamo vas da nam se pridruzite i zaplesete sa nama 🙂 Termini su sledeci: standardni i latino plesovi – subotom i nedeljom od 20h irski ples- sreda20h i subota 15h hip hop – ponedeljak 20h i petak 21h i druga grupa subotom i nedeljom od 12h brejkdens- ponedeljkom i petkom od 20h trbusni ples- utorkom i cetvrtkom od 19h regeton- sredom i petkom od 19h salsa- utorak i cetvrtak od 20h zumba- utorak i cetvrtak od 21h Adresa je Mije Kovacevica 7b (Studentski dom Karaburma). *** Casovi u Zemunu pocinju 3. oktobra. Termini su sledeci: Standardni i latino plesovi- ponedeljak i cetvrtak od 20h regeton-ponedeljak i cetvrtak od 18h D O B R O D O S L I !

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI

  1. Zumba

    Zumba fitness je trenutno najpopularniji dance-fitness program u svetu, a inspirisan...