AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

Plesno veče-žurka u Zemunu!

Novo!!! U četvrtak 28.2.2013. godine organizujemo prvo plesno veče u restoranu Doma vazduhoplovstva u Zemunu (Štrosmajerova 3)! Trudićemo se da budemo drugačiji. Osim dobre atmosfere i muzike, svako plesno veče će imati novu temu- upoznavanje sa različitim vrstama plesa, uz nastupe plesnih parova i grupa. Trajanje plesne večeri je od 21-00h, na ulazu plaćate 300 dinara (od toga imate uračunatu konzumaciju u vrednosti od 200 dinara). Naša želja i plan je da plesne večeri organizujemo svakog poslednjeg četvrtka u mesecu. Pridružite nam se i pozovite prijatelje da zajedno učinimo ovaj dogadjaj prepoznatljivim u gradu! Očekujemo vas. DOBRODOŠLI!

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI

  1. Zumba

    Zumba fitness je trenutno najpopularniji dance-fitness program u svetu, a inspirisan...