AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

KONCERT- svi plesovi na jednom mestu!

Zbog velikog interesovanja, za vas smo pripremili novi koncert u cetvrtak 8.10.2015. god (MALA SALA studentskog doma Karaburma, Mije Kovacevica 7) na kome ce se predstaviti plesaci standardnih i latino plesova, bachate, kizombe, regetona, trbusnog plesa, hip-hopa, breakdance-a, zumbe, tanga… Ocekuje vas preko 50 izvodjaca koji ce vas oduseviti i zabaviti svojim plesnim umecem! Ne propustite ovaj dogadjaj, svi su pozvani, a ulaz je BESPLATAN 🙂 Dobrodosli!

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI