AKTUELNOSTI PLESNE ŠKOLE ARMY DANCE

DA LI STE SPREMNI DA ZAPLEŠETE SA NAMA?

Upis je stalan!

KLIK ZA UPIS!

BUST A GROOVE- zurka!

Nesto novo i drugacije u gradu! Šta treba da znate? Datum: 24.09.2015. Mesto: Club Tuluz Lotrek (Resavska 24) Vreme: 21h Ulaz : 100 dinara Od muzike možete čuti sve od Rn’B i Hip Hop muzike do Funk-a, Reggeaton-a i Dancehall-a za koju će biti zadužen naš Dj i resident Borchenzy. Na našim žurkama imaćete prilike da vidite neke od najboljih plesnih ekipa kod nas kako đuskaju, na ovonedeljnoj žurci čeka vas vreli nastup naših „Dancehall“ devojaka. #lomitajgroove

Ostavite svoj komentar

KONTAKT I LOKACIJA:

  • BROJ TELEFONA: 064/153-40-81 i 011/6695-342
  • EMAIL ADRESA: armydance@plesnaskola.rs
  • ADRESE:
    • Mije Kovačevića 7b (u studentskom domu Karaburma, kod hale Pionir);
    • Gramsijeva 5a (fitnes studio D&D), Zemun;


POPULARNI TEKSTOVI